Litho van Claude Garache . Titel: 2 naakten. Nummer: 19/80. Afmetingen werk: H 48 x 65 cm.
Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Garache werd geboren in Parijs op 20 januari 1929 [5] : 253 of in 1930. [2] Tussen 1949 en 1959 studeerde hij beeldhouwen en tekenen bij de beeldhouwer Robert Coutin . Hij bracht tijd door in de studio's van Andre Lhote en Fernand Léger , bezocht ook Alberto Giacometti en werkte in het beeldhouwatelier van de École nationale supérieure des Beaux-Arts . [5] : 253 [6] . In de jaren vijftig reisde hij veel, in Europa en naar het Midden-Oosten en de Verenigde Staten. [6] In 1955 werkte hij als artistiek adviseur van Vincente Minnellitijdens het filmen van Lust for Life , zijn biografie van Vincent van Gogh . [5] : 253 Garache maakte later sculpturen voor L'Année dernière à Marienbad (1961), geregisseerd door Alain Resnais