Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets, potlood gesigneerd en gedateerd '92 rechtsonder. Getiteld en genummerd 30/37 linksonder.
Beeldmaat 49,5 x 39,5 cm. Bladmaat 76 x 56 cm. Losbladig.
Coen ten berg is geboren te Zwolle in 1958.
Starttijd | 11-11-2015 om 15:57 |
Eindtijd | 21-11-2015 om 20:57 |