Coen van Os - Zonsondergang - Verkocht

Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!

Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!Coen van Os - Zonsondergang kopen? Bied vanaf 10!
  • Coen van Os (1930)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst58 x 98 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Pasteus expressief werk van Coen van Os.
Schilderij heeft niets geleden maar de lijst heeft slijtagesporen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 36,50

Coen van Os (1930)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
297 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
98 cm
58 cm
90 cm
50 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAarle-Rixtel,  Nederland
Starttijd4-1-2022 om 12:57
Eindtijd18-1-2022 om 22:00
Biedingen (3)