Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw - Verkocht

Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!
Prenten & Uitgaves

Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!Cole Morgan - servies, druksgesigneerd, nieuw kopen? Bied vanaf 100!
  • Cole Morgan (1950)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2006
Techniek Varia
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt

Een groot deel van het servies van Cole Morgan voor Q-park. Nieuws  zonder beschadigingen. Vervaardigd door Kahla.
Ter gelegenheid van de ingebruikneming van de nieuwe parkeergarages zijn door Holland Art Group in samenwerking met kunstenaar Cole Morgan verschillende unieke prenten in een beperkte oplage exclusief voor Q-Park vervaardigd. Vervolgens is Cole Morgan de uitdaging aangegaan om zijn prachtige kleuren en fijne lijnenspel uit een van deze schilderijen te verwerken op de ronde vormen van een compleet porseleinen servies. Holland Art Group zorgde voor de productie hiervan Over een periode van 4 jaar heeft Q-Park deze unieke kunst en gebruiksvoorwerpen, geheel aansluitend bij de stijl van het huis, aan haar relaties cadeau gedaan.
Nog nooit gebruikt
Binnen Nederland € 8,00