Cor Basart - landschap bij Elst - Verkocht

Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!

Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!
  • Cor Basart (1915-1991)
Jaartal1942
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 x 32.5 cm (h x b)
Incl. lijst34 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B2485
Cor Basart
gesigneerd l.o."C.J.Basart" en gedateerd 1942
landschap bij Elst
olie op board
Ophalen bij ons in Nieuwersluis

ConditieRedelijk
Wat lichte vervuiling door de tijd. De lijst vertoont wat slijtschade. Voor de rest in nette staat

Cor Basart (1915-1991)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
42.5 cm
34 cm
32.5 cm
25.5 cm

ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
Starttijd5-9-2018 om 15:46
Eindtijd19-9-2018 om 20:35