Cor Basart - landschap bij Elst - Verkocht

Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!
Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!Cor Basart - landschap bij Elst  kopen? Bied vanaf 40!
  • Cor Basart (1915-1991)
Jaartal1942
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 cm x 32.5 cm (h x b)
Lijst34 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B2485
Cor Basart
gesigneerd l.o."C.J.Basart" en gedateerd 1942
landschap bij Elst
olie op board
Ophalen bij ons in Nieuwersluis

ConditieRedelijk

Wat lichte vervuiling door de tijd. De lijst vertoont wat slijtschade. Voor de rest in nette staat

Cor Basart (1915-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
42.5 cm
34 cm
32.5 cm
25.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:05-09-2018 om 15:46
Eindtijd:19-09-2018 om 20:35
Braamberg
05 sep. / 18:29
€ 40