Fraaie ets van Cornelis Brandenburg met zicht op het Damrak (Damrak, het Bureau voor Handelsinlichtingen en de toren van de Oude Kerk - zomer stadsbeeld) - CB 063 M (bron "Een aanzet tot een monografie en een oeuvre-overzicht" van Tim Timmerman).
Het werk is ingelijst, de lijst heeft lichte gebruikssporen, maar is in nette staat.
Titel:
De oostzijde van het Damrak met links de achterzijde van Warmoesstraat 54-56 en rechts de Oudebrugsteeg nummers 18, 8, 12 en 16
Beschrijving:
Gezien over steiger 2 naar steiger 6. Geheel rechts een deel het gebouw van het Bureau voor Handelsinlichtingen met de spreuk 'Ick Waec'. Techniek: ets.
Geografische aanduiding:
Straat Oude Brugsteeg
Huisnummer van / tot 8 - 18
Straat Warmoesstraat
Huisnummer van / tot 54 - 56
Straat Damrak