Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " - Verkocht

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeVaria
StijlMinimalistisch
Afmetingen11.5 cm x 8.5 cm x 3.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN "
Schitterend beeldje dat in perfecte staat verkeert.

Corry Ammerlaan (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (7)
Geplaatst door  tien
FA. (17 )

828 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
8.5
11.5
3.5
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:18-12-2018 om 21:59
Eindtijd:21-12-2018 om 19:19
Zivi
21 dec. / 19:13
€ 35