Cyriacus Bleys - bloemstilleven - Verkocht

Cyriacus Bleys - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Cyriacus Bleys - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!Cyriacus Bleys - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!Cyriacus Bleys - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!
  • Cyriacus Bleys (1842-1912)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen49.5 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
b1372Kunstenaar: C. BleysTechniek: Pastel op papierVoorstelling: BloemstillevenSignatuur: linkonderBeeldmaat: 49,5 x 34 cmLijstmaat: 67 x 51 cmstaat lijst: redelijkstaat: redelijktoelichting staat: ziet er goed uit, wat verdonkerd
Bij voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis
ConditieRedelijk
Staat: redelijk. Ziet er goed uit, iets verdonkerd Lijst: redelijk

Cyriacus Bleys (1842-1912)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
51 cm
67 cm
34 cm
49.5 cm