Cyriacus Bleys - bloemstilleven - Verkocht

Cyriacus Bleys - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!
Cyriacus Bleys - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!Cyriacus Bleys - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!Cyriacus Bleys - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!
  • Cyriacus Bleys (1842-1912)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen49.5 cm x 34 cm (h x b)
Lijst67 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
b1372Kunstenaar: C. BleysTechniek: Pastel op papierVoorstelling: BloemstillevenSignatuur: linkonderBeeldmaat: 49,5 x 34 cmLijstmaat: 67 x 51 cmstaat lijst: redelijkstaat: redelijktoelichting staat: ziet er goed uit, wat verdonkerd
Bij voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis
ConditieRedelijk

Staat: redelijk. Ziet er goed uit, iets verdonkerd Lijst: redelijk

Cyriacus Bleys (1842-1912)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
51 cm
67 cm
34 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:06-09-2018 om 13:48
Eindtijd:20-09-2018 om 20:00
els007
18 sep. / 21:38
€ 100