Dana Andreev - Passante

Dana Andreev - Passante kopen? Bied vanaf 60!
Dana Andreev - Passante kopen? Bied vanaf 60!Dana Andreev - Passante kopen? Bied vanaf 60!Dana Andreev - Passante kopen? Bied vanaf 60!
  • Dana Andreev (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 52 cm (h x b)
Lijst55 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
In prima staat nr 2 van 15

Dana Andreev (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Frank59
FA. (1)

Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
69 cm
55 cm
52 cm
37 cm
Starttijd:29-11-2022 om 13:20
Eindtijd:04-12-2022 om 19:11
Openingsbod € 60
ObjectlocatieAMSTERDAM,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie