FA. (2)

David Granaat - ets: Handgebaar

David Granaat - ets: Handgebaar kopen? Bied vanaf 25!
David Granaat - ets: Handgebaar kopen? Bied vanaf 25!David Granaat - ets: Handgebaar kopen? Bied vanaf 25!David Granaat - ets: Handgebaar kopen? Bied vanaf 25!David Granaat - ets: Handgebaar kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (358)
  • David Granaat (1914-2005)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van David Granaat. Titel: Handgebaar. Nummer: 11/35.  Afmetingen blad: H55.5 x b38,5cm. Afmetingen voorstelling: H23.5 x b17.5cm.
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat. Wat kleine kreukels op de hoeken(zie foto's). Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

David Granaat (1914-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
38.5 cm
55.5 cm
Starttijd:28-04-2022 om 15:50
Eindtijd:05-05-2022 om 22:32
Openingsbod€ 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd