Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Varia |
Onderwerp | Sport |
Afmetingen | 101 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Originele litho (copyright "Olympia 1972 GmbH, Printed in Germany"), gedrukt ter gelegenheid van de Olympische Spelen in Munchen (1972). Het gaat om een originele print uit 1972 (ed. 3), dus geen latere herdruk of kopie. Gedrukt in Duitsland, zeldzaam en zeer gewild. Bijna een halve eeuw oud, zo goed als nieuw, nooit ingelijst, altijd vlak bewaard. Alle vintage posters van Hockney zijn de afgelopen jaren in waarde gestegen en zullen dat de komende jaren blijven doen.
In de plaat getekend.
Grootte: 101 x 64 cm / 39,7 x 25 in.
In uitstekende staat
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||