David Hockney - The Diver - Verkocht

David Hockney - The Diver kopen? Bied vanaf 450!
Prenten & Uitgaves

David Hockney - The Diver kopen? Bied vanaf 450!David Hockney - The Diver kopen? Bied vanaf 450!David Hockney - The Diver kopen? Bied vanaf 450!David Hockney - The Diver kopen? Bied vanaf 450!
  • David Hockney (1937)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1972
TechniekVaria
OnderwerpSport
Afmetingen101 x 64 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Originele litho (copyright "Olympia 1972 GmbH, Printed in Germany"), gedrukt ter gelegenheid van de Olympische Spelen in Munchen (1972). Het gaat om een originele print uit 1972 (ed. 3), dus geen latere herdruk of kopie. Gedrukt in Duitsland, zeldzaam en zeer gewild. Bijna een halve eeuw oud, zo goed als nieuw, nooit ingelijst, altijd vlak bewaard. Alle vintage posters van Hockney zijn de afgelopen jaren in waarde gestegen en zullen dat de komende jaren blijven doen.

 In de plaat getekend.

 Grootte: 101 x 64 cm / 39,7 x 25 in.

 In uitstekende staat

Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50