David Roth - Abstracte voorstelling, zeefdruk - Verkocht

David Roth - Abstracte voorstelling, zeefdruk kopen? Bied vanaf 215!
David Roth - Abstracte voorstelling, zeefdruk kopen? Bied vanaf 215!David Roth - Abstracte voorstelling, zeefdruk kopen? Bied vanaf 215!David Roth - Abstracte voorstelling, zeefdruk kopen? Bied vanaf 215!David Roth - Abstracte voorstelling, zeefdruk kopen? Bied vanaf 215!David Roth - Abstracte voorstelling, zeefdruk kopen? Bied vanaf 215!
  • David Roth (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig werk uit een zeer bekende serie van de Amerikaanse Op-Art kunstenaar David Roth.  Zeefdruk op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1979) en genummerd (138/150).  In uitstekende conditie; beeld en annotaties zijn in mint conditie maar aan de uiterste rand van de witte marge rechts zitten wat lichte vlekjes.  Ingelijst met passe-partout is het werk perfect.  Vooral op Amerikaanse websites gaan zeefdrukken uit deze serie voor 400-1400 euro over de virtuele toonbank.

Afmetingen: 74cm x 73cm (blad), 58cm x 58cm (beeld)

Speciale prijs alleen voor deze Abstracte Kunst themaveiling.  Dit werk wordt hier misschien niet meer aangeboden, of na vele maanden, en niet noodzakelijkerwijs tegen deze prijs.

Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).

ZZABS

David Roth (1942)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (175)

3032 verkochte items
Alle items van deze verkoper (247)
Dit item is verkocht voor 235,00
Starttijd:13-05-2017 om 16:45
Eindtijd:22-05-2017 om 20:45
Biedingen (2)
jpmr5503
22 mei / 20:39
€ 235
Vriesj
20 mei / 19:01
€ 215