Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk uit een zeer bekende serie van de Amerikaanse Op-Art kunstenaar David Roth. Zeefdruk op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1979) en genummerd (138/150). In uitstekende conditie; beeld en annotaties zijn in mint conditie maar aan de uiterste rand van de witte marge rechts zitten wat lichte vlekjes. Ingelijst met passe-partout is het werk perfect. Vooral op Amerikaanse websites gaan zeefdrukken uit deze serie voor 400-1400 euro over de virtuele toonbank.
Afmetingen: 74cm x 73cm (blad), 58cm x 58cm (beeld)
Speciale prijs alleen voor deze Abstracte Kunst themaveiling. Dit werk wordt hier misschien niet meer aangeboden, of na vele maanden, en niet noodzakelijkerwijs tegen deze prijs.
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
ZZABS