Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1958 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2-10 |
Fraai grafische werk van van Dick Elffers (1910-1990) . Gesigneerd door de kunstenaar.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 20-9-2022 om 11:47 |
Eindtijd | 9-10-2022 om 9:57 |