Dick Elffers - zonder titel

Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Dick Elffers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Dick Elffers (1910-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2-10

Fraai grafische werk van van Dick Elffers (1910-1990) . Gesigneerd door de kunstenaar.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dick Elffers (1910-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1030)
79 cm
53 cm
Sluit over 6d 4u 4m 40s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:20-09-2022 om 11:47
Eindtijd:04-10-2022 om 21:45