Dick Ket - Linoleumsnede, Drie slapers in herberg - Ingelijst - Verkocht

Dick Ket - Linoleumsnede, Drie slapers in herberg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Dick Ket - Linoleumsnede, Drie slapers in herberg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Dick Ket - Linoleumsnede, Drie slapers in herberg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Dick Ket - Linoleumsnede, Drie slapers in herberg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Dick Ket - Linoleumsnede, Drie slapers in herberg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Dick Ket - Linoleumsnede, Drie slapers in herberg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Dick Ket - Linoleumsnede, Drie slapers in herberg - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Dick Ket (1902-1940)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Varia
Onderwerp Figuren
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Deze mooi ingelijste linoleumsnede is afkomstig uit een cassette met 12 linoleumsneden naar ontwerp van Dick Ket (1902 - 1940), en betreft nummer 48 uit een oplage van 100 bij de tentoonstelling "Dick Ket 1902 - 1940 - de martelaar van het marterhaar" in het Museum voor Moderne Kunst Arnhem, 24 november 2001 - 15 april 2002. De linoleumplaten zijn afkomstig uit de collectie van het Museum voor Moderne Kunst Arnhem.

De linoleumsnedes zijn door Dick Ket in 1927, 1928 en 1929 vervaardigd. Originele afdrukken hiervan zijn zeer zeldzaam. De Linoleumplaten werden in een verzegelde kist teruggevonden in het museum en ter gelegenheid van de tentoonstelling opnieuw gedrukt door meesterdrukker Koos van Tol in een oplage van 100.

In onze webwinkel www.friesland2000.nl zijn meer lino's van Dick Ket op voorraad.

afmetingen: 29x21 met lijst: 48x39

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Dick Ket (1902-1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Friesland2000
Lid sinds 2020
1 verkochte items
21 cm
29 cm