Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 11.5 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/7 |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
papier vergeeld door de tijd, oppervlaktevuil, slijtschade | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 3-10-2019 om 10:03 |
Eindtijd | 13-10-2019 om 20:51 |