Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 56.5 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 56.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | II/XXV |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter