Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Peruaanse danseres (nette lijst!) - Verkocht

Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Peruaanse danseres (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Peruaanse danseres (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 99!Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Peruaanse danseres (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 99!Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Peruaanse danseres (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 99!Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Peruaanse danseres (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 99!
  • Dick Stolwijk (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen56.5 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageII/XXV
Ets/aquatint van Dick Stolwijk. Titel: Peruaanse danseres. Oplage: II/XXV, e.d. Afmetingen incl lijst: H78 x b56.5cm. Afmetingen voorstelling: H56.5 x b37cm. Het werk is, rechtsonderaan, gesigneerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 'sGravenzande( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam
en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk
weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de
bovengenoemde steden of het strand. Verzenden is ook een optie. Let wel op het risico van glasbreuk.
Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Biografie: Dick Stolwijk, (geboren 28-2-1931, Palembang Sumatra). Graficus, tekenaar en schilder. Technieken: aquatint, etstechnieken, lithografie en pentekenen. Onderwerpen: beweging, de dans, dieren, folkloristische thema`s, mythologie, de natuur en stillevens.

In goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 50,00

Dick Stolwijk (1931)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunstplus
959 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
56.5 cm
78 cm
37 cm
56.5 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd13-1-2022 om 12:51
Eindtijd23-1-2022 om 20:51