Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Jaartal | 1961 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Soort Lijst: Houten lijst
Herkomst: BKR Schoorl (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK363222)
Conditie | |
Conditie | Beschadigd |
Het doek heeft verschillende deuken en 1 scheur van ongeveer 3 cm rechts van het midden - minuscule vlekjes van zwarte vloeistof over gehele oppervlakte | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 3-4-2019 om 14:51 |
Eindtijd | 14-4-2019 om 21:51 |