Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1961 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Dimensions | 65 x 55 cm (h x l) |
incl. cadre | 67 x 57.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Soort Lijst: Houten lijst
Herkomst: BKR Schoorl (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK363222)
État | |
État | Endommagé |
Het doek heeft verschillende deuken en 1 scheur van ongeveer 3 cm rechts van het midden - minuscule vlekjes van zwarte vloeistof over gehele oppervlakte | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-4-2019 à 14:51 |
Heure de fin | 14-4-2019 à 21:51 |