Dolf Verlinden - Dolf Verlinden, zeefdruk 28/70 serie H - Verkocht

Dolf Verlinden, zeefdruk 28/70 serie H kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Dolf Verlinden (1960)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Dolf Verlinden

zeefdruk

28/70

serie H

2001

68 x 52 cm

ingelijst in aluminium lijst 90 x 70 cm

kan niet ingelijst tegen verzendkosten verstuurd worden

ingelijst alleen op te ha

Starttijd19-12-2013 om 11:31
Eindtijd2-1-2014 om 11:31