Dolf Verlinden, zeefdruk 28/70 serie H - Verkocht

Dolf Verlinden, zeefdruk 28/70 serie H kopen? Bied vanaf 90!
  • Dolf Verlinden (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Dolf Verlinden

zeefdruk

28/70

serie H

2001

68 x 52 cm

ingelijst in aluminium lijst 90 x 70 cm

kan niet ingelijst tegen verzendkosten verstuurd worden

ingelijst alleen op te ha

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:19-12-2013 om 11:31
Eindtijd:02-01-2014 om 11:31
Pieter10
01 jan. / 18:09
€ 90