Dominique Chan - Dominique Chan: Houtsnede (of lino) van vrouwfiguur - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Dominique Chan (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie houtsnede van Dominique Chan.

Titel: Vrouwelijk naakt
Jaartal: 1992
Afmetingen blad: 46cm x 46cm (druk 18cm x 13cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 58/300

Conditie: Zeer goed
het werk is in een goede conditie..

Garantie:

Informatie:

Starttijd14-11-2011 om 10:43
Eindtijd21-11-2011 om 10:43