Dominique Chan: Houtsnede (of lino) van vrouwfiguur - Verkocht

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Dominique Chan (1950)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie houtsnede van Dominique Chan.

Titel: Vrouwelijk naakt
Jaartal: 1992
Afmetingen blad: 46cm x 46cm (druk 18cm x 13cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 58/300

Conditie: Zeer goed
het werk is in een goede conditie..

Garantie:

Informatie:

Dominique Chan (1950)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:14-11-2011 om 10:43
Eindtijd:21-11-2011 om 10:43
basovervelde
20 nov. / 19:24
€ 20