Donna Corbani - Daydream - Verkocht

Donna Corbani - Daydream kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Donna Corbani - Daydream kopen? Bied vanaf 20!Donna Corbani - Daydream kopen? Bied vanaf 20!Donna Corbani - Daydream kopen? Bied vanaf 20!Donna Corbani - Daydream kopen? Bied vanaf 20!Donna Corbani - Daydream kopen? Bied vanaf 20!Donna Corbani - Daydream kopen? Bied vanaf 20!Donna Corbani - Daydream kopen? Bied vanaf 20!
  • Donna Corbani (1973)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 6/150
Gesigneerd met potlood en Lo 6/150
Goed
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 28,00

Donna Corbani (1973)

Amerikaans AmerikaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  BartvanB
Lid sinds 2021
8 verkochte items
54 cm
50 cm
40 cm
26 cm