Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1955 |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Uit de kroeg, een zeefdruk van Dook Everse. Van deze zeefdruk zijn 10 exemplaren, waarvan ik er 7 in mijn bezit heb. Eén is ingelijst en ingekleurd, één in passe-partout en ingekleurd en één ingekleurd, de andere 4 zijn zwart/wit | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland |
Starttijd | 11-3-2022 om 11:11 |
Eindtijd | 18-3-2022 om 21:49 |
Objectlocatie | DORDRECHT, Nederland |