Edgard Tytgat - 'Fluitspeler in het raam' - 113/250 - Verkocht

Edgard Tytgat - 'Fluitspeler in het raam' - 113/250 kopen? Bied vanaf 65!
Prenten & Uitgaves

Edgard Tytgat - 'Fluitspeler in het raam' - 113/250 kopen? Bied vanaf 65!Edgard Tytgat - 'Fluitspeler in het raam' - 113/250 kopen? Bied vanaf 65!Edgard Tytgat - 'Fluitspeler in het raam' - 113/250 kopen? Bied vanaf 65!Edgard Tytgat - 'Fluitspeler in het raam' - 113/250 kopen? Bied vanaf 65!Edgard Tytgat - 'Fluitspeler in het raam' - 113/250 kopen? Bied vanaf 65!Edgard Tytgat - 'Fluitspeler in het raam' - 113/250 kopen? Bied vanaf 65!
  • Edgard Tytgat (1879-1957)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Houtsnede / druk van de bekende Belgische kunstenaar Edgard Tytgat.

*Het werk is r.o. gesigneerd en gedateerd (1952) in het blok. In het midden is het werk eveneens gesigneerd met rode inkt/viltstift? Genummerd l.o. 113/250 in potlood.

*Werk is in goede staat buiten enkele sporen van een vorige inlijsting bovenaan het werk. Eens ingelijst of in passe-partout geplaatst is hier niets meer van te zien.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Meer over deze kunstenaar: https://www.dbnl.org/tekst/_vla016196001_01/_vla016196001_01_0003.php
Sporen van vorige inlijsting bovenaan.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50

Edgard Tytgat (1879-1957)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  in2art
227 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
21 cm
30 cm