Edgard Tytgat - Vertellingen van Orace Van Offel - Verkocht

Edgard Tytgat - Vertellingen van Orace Van Offel kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Edgard Tytgat - Vertellingen van Orace Van Offel kopen? Bied vanaf 100!Edgard Tytgat - Vertellingen van Orace Van Offel kopen? Bied vanaf 100!
  • Edgard Tytgat (1879-1957)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zwart-wit ets van Edgard Tytgat, getekend in de plaat én op het papier (uitzonderlijk!).
De titel van dit klassieke werk van Tytgat is "Contes d'Horace Van Offel". De afmeting van de lijst is 41 x 31 cm.
Het werk is mooier dan te zien op de foto's (vanwege de weerspiegeling). De originele kader is zeer licht beschadigd, maar in goed staat.

Lichte gebruiksporen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De haan, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 17,50

Edgard Tytgat (1879-1957)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Landeros
0 verkochte items
31 cm
41 cm
18 cm
23 cm

ObjectlocatieDe Haan,  België
Starttijd21-2-2021 om 17:49
Eindtijd6-3-2021 om 16:06