Kees van Dongen - Het Grafische Werk - œuvrecatalogus Juffermans
Gerard Schaperkotter - 2 boekwerken (1x gesigneerd met opdracht) & kaart & prijslijst
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 84 x 120 cm (h x b) |
Incl. lijst | 92 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Signatie handgeschilderd, rechts onderaan. Doek is mooi gespannen, nauwelijks craquelé, nog steeds heldere kleuren.Links onder zit een kleine oppervlakkige beschadiging, welke eenvoudig te verhelpen valt. Spieën aanwezig, nog nauwelijks beslagen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Baarn, Nederland |
Objectlocatie | Baarn, Nederland |
Starttijd | 24-3-2024 om 12:38 |
Eindtijd | 31-3-2024 om 12:22 |