Elena Polyakova - Een gracht in Amsterdam - Verkocht

Elena Polyakova - Een gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!

Elena Polyakova - Een gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!Elena Polyakova - Een gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!Elena Polyakova - Een gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!Elena Polyakova - Een gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2021
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf  en inkt over giclee op papier , ingelijst.

De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
Techniek op grens expressieve en impressionistische schilderijen,
met zijn eigen unieke stijl.

Certificaat zit erbij.
Perfect
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,50

Elena Polyakova (1970)

Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  elen
327 verkochte items
50 cm
40 cm
39 cm
26 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd20-1-2022 om 15:06
Eindtijd23-1-2022 om 21:48
Biedingen (7)