Elisabeth van Vreeswijk - Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde zeefdruk - 1996

Elisabeth van Vreeswijk - Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 15!
Elisabeth van Vreeswijk - Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 15!Elisabeth van Vreeswijk - Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 15!Elisabeth van Vreeswijk - Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 15!
  • Elisabeth van Vreeswijk (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8

Fraaie zeefdruk van Elisabeth van Vreeswijk

Titel: geen

Jaartal: 1996

Oplagenummer: 8/ 8 e.d.

Afmeting afbeelding: 28 x 40 cm

Afmeting blad: 50,5 x 65,5 cm

Conditie: niet ingelijst, verkeert in zeer goede staat

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Starttijd22-6-2018 om 14:53
Eindtijd29-6-2018 om 20:19
Openingsbod € 15
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDelft,  Nederland