Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten - Verkocht

Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten kopen? Bied vanaf 1!Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten kopen? Bied vanaf 1!Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten kopen? Bied vanaf 1!Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten kopen? Bied vanaf 1!Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten kopen? Bied vanaf 1!Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten kopen? Bied vanaf 1!Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten kopen? Bied vanaf 1!Elly Kuipers - collage van 12 naaktportretten kopen? Bied vanaf 1!
  • Elly Kuipers (1938-2016)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 x 91.5 cm (h x b)
Incl. lijst63 x 93.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Elly KUIPERS (Arnhem 1938 - Nijmegen 2016) was graficus, schilder, tekenaar, pentekenaar, houtgraveur, lino-snijder, aquarellist en docent aan de hoge school der beeldende kunsten.
Gedurende haar leven heeft zij vrijwel alleen op tentoonstellingen verkocht; het merendeel van haar werk heeft zij altijd behouden en is na haar overlijden vrijgekomen.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd21-3-2021 om 12:53
Eindtijd4-4-2021 om 22:10
Biedingen (7)