Elmar Gille - Op weg naar Pienza

Elmar Gille - Op weg naar Pienza kopen? Bied vanaf 130!
  • Elmar Gille (1947-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze in 2014 overleden kunstenaar laat een boeiend oeuvre na. Zijn etstechniek is zeer bijzonder en daarom is zijn zijn werk ook geliefd. Deze ets is een voorbeeld van zijn kunst.
Verzending aangetekend. Kosten in Nederland € 13,50

In een ladenkast opgeborgen.

Elmar Gille (1947-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  heysterart

143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
45 cm
55 cm
Starttijd:17-11-2022 om 18:26
Eindtijd:24-11-2022 om 20:04
Openingsbod € 130
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa