Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam - Verkocht

Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!

Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
  • Elva Polyakova (1970)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2024
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtige schilderij , acrylverf op canvas.
Certificaat met kunstenaar handtekening  inbegrepen.
Perfect
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Elva Polyakova (1970)

Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Vladimir78
Lid sinds 2022
13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
53 cm
73 cm
50 cm
70 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd16-2-2024 om 20:46
Eindtijd26-2-2024 om 22:22
Biedingen (6)