Enric Adsera Riba - Schiphol - Verkocht

Enric Adsera Riba - Schiphol kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Enric Adsera Riba - Schiphol kopen? Bied vanaf 1!Enric Adsera Riba - Schiphol kopen? Bied vanaf 1!
  • Enric Adsera Riba (1939)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
StijlRealistisch
Afmetingen55 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemaakt in opdracht van van Gend en Loos tgv 200 jarig bestaan !!
Nummer 15 uit een reekst van 70 exemplaren.
Werden destijds aan het personeel gegeven als kerstgeschenk
Mooi ingelijste zeefdruk. Geen beschadigingen of iets dergelijks zichtbaar.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerjansdam, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 6,50