Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Eric Hirdes, schilderij,
olieverf op linnen uit 1997,
beeldformaat 120 x 149 cm,
inclusief lijst 123 x 152,5 cm.
Starttijd | 21-11-2013 om 12:10 |
Eindtijd | 5-12-2013 om 12:10 |