Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Eric Toebosch - "Zonder titel"
Kleur zeefdruk
Hand gesigneerd
Uitgegeven in 2006
Nummer 35 van de 90
Beeldformaat 50 x 60 cm
Inclusief luxe goudkleurige aluminium lijst (formaat 75 x 80 cm)
Goede conditie
Bij voorkeur afhalen. Verzending op eigen risico en kosten is ook mogelijk.