Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Eric Toebosch - "Zonder titel"
Kleur zeefdruk
Hand gesigneerd
Uitgegeven in 2006
Nummer 35 van de 90
Beeldformaat 50 x 60 cm
Inclusief luxe goudkleurige aluminium lijst (formaat 75 x 80 cm)
Goede conditie
Bij voorkeur afhalen. Verzending op eigen risico en kosten is ook mogelijk.