ERNST FUCHS - Schitterende KLEUREN Giclee op DOEK - Bont Bloemen Bouquet '' - HA

ERNST FUCHS - Schitterende KLEUREN Giclee op DOEK - Bont Bloemen Bouquet '' - HA kopen? Bied vanaf 99!
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : ERNST FUCHS  1930-

Titel : Bont Bloemen Bouquet ''

Kleuren Giclee op DOEK !

HANDGESIGNEERD en Gedateerd 2012

Kleine oplage 41 / 300

GROOT FORMAAT : 83,5 x 61,5 cm

Conditie : in Perfecte staat

Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery

Ernst Fuchs (1930-2015)

Oostenrijks OostenrijksFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  claudius

21 verkochte items
Starttijd:19-03-2014 om 13:02
Eindtijd:30-03-2014 om 14:02
Openingsbod € 99
Objectlocatie Nederland