Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : ERNST FUCHS 1930-
Titel : Bont Bloemen Bouquet ''
Kleuren Giclee op DOEK !
HANDGESIGNEERD en Gedateerd 2012
Kleine oplage 41 / 300
GROOT FORMAAT : 83,5 x 61,5 cm
Conditie : in Perfecte staat
Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery