Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Collectie van 100 inkttekeningen op A4 formaat.
Allen vervaardigd door Ernst Vijlbrief, afkomstig uit zijn atelier.
Ca. 70 stuks zijn er gedateerd (begin jaren 80) en 30 stuks ongedateerd.
Alle werken zijn in prima conditie, een enkeling met een klein spoor van ouderdom.
Ter voorbeeld op foto 3, vier tekeningen samen gefotografeerd.
Deze zijn representatief voor het gehele lot.
Werk wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Starttijd | 30-3-2016 om 12:54 |
Eindtijd | 5-4-2016 om 9:31 |