Bloemenaquarel door Ernst Vijlbrief Rechtsonder gesigneerd met atelierstempel en monogramstempel In prima conditie
Het betreft een groot formaat, houd hier rekening mee met transport
De authenticiteit wordt volledig gegarandeerd
Informatie over de afhandeling Het werk kan kosteloos worden afgehaald nabij Hilversum. Het is geen probleem als dit even duurt, zodat u de gelegenheid heeft uw bezoek te combineren (graag het aankoopbedrag dan vooraf voldoen) Er is voldoende ruimte zodat de transactie veilig (en conform de door de overheid gestelde corona eisen) kan plaatsvinden.
Eveneens kan het werk verzonden worden met Swift Koeriers (45,50) Als u meerdere werken aankoopt bij dezelfde verkoper blijft dit bedrag gelijk tot 5 werken!
Goed
In goede staat, papier door de kunstenaar gemonteerd op board en geplaatst in een simpel metalen frame. Papier is in prima conditie, met minimale sporen van ouderdom
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hilversum, Nederland
koeriersdienst