Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37.5 x 58.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41.5 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 500 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Kleine kras, zie foto | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.