Erwin Olaf - The mother-Dawn, uitgave Het parool - Verkocht

Erwin Olaf - The mother-Dawn, uitgave Het parool kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Erwin Olaf - The mother-Dawn, uitgave Het parool kopen? Bied vanaf 1!Erwin Olaf - The mother-Dawn, uitgave Het parool kopen? Bied vanaf 1!Erwin Olaf - The mother-Dawn, uitgave Het parool kopen? Bied vanaf 1!Erwin Olaf - The mother-Dawn, uitgave Het parool kopen? Bied vanaf 1!Erwin Olaf - The mother-Dawn, uitgave Het parool kopen? Bied vanaf 1!Erwin Olaf - The mother-Dawn, uitgave Het parool kopen? Bied vanaf 1!Erwin Olaf - The mother-Dawn, uitgave Het parool kopen? Bied vanaf 1!
  • Erwin Olaf (1959)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2009
Techniek Varia
Afmetingen 41 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
The mother is onderdeel van de serie Dawn, waarin een beeld wordt geschetst van een Russisch gezin in het begin van de twintigste eeuw.  Het Parool heeft in samenwerking met Olaf het kunstwerk gedrukt op krantenpapier en in 2009 uitgegeven.
ConditieRedelijk
Het werk is gedrukt op krantenpapier en derhalve gevouwen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, friesland., Nederland
Binnen Nederland € 10,00