Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij - Verkocht

Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!
Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!
  • Espen Hagen (1964-2008)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel doek van Espen Hagen.100x95cmGesigneerdBoven en onderkant zijn licht gebogen, wellicht opnieuw opspannen of voorzien van een lijst.Espen werkte regelmatig samen met Herman Brood.

Spierraam is aan boven - en onderzijde gebogen

Espen Hagen (1964-2008)

NederlandsNederlandsNoorsNoorsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
95 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:28-06-2019 om 09:45
Eindtijd:07-08-2019 om 01:40
Vsterren
06 aug. / 21:46
€ 220