Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij - Verkocht

Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!

Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!Espen Hagen - Indiaan origineel schilderij kopen? Bied vanaf 275!
  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel doek van Espen Hagen.100x95cmGesigneerdBoven en onderkant zijn licht gebogen, wellicht opnieuw opspannen of voorzien van een lijst.Espen werkte regelmatig samen met Herman Brood.
Spierraam is aan boven - en onderzijde gebogen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schoonhoven, Nederland

Espen Hagen (1964-2008)

Nederlands NederlandsNoors Noors Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Os
46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
95 cm
100 cm