Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’

Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!
Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!Espen Hagen - Origineel groot schilderij ‘Afro-Indan’ kopen? Bied vanaf 670!
  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2001
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel zeer groot schilderij Espen Greger Hagen.

Titel: ‘’Afro-Indan’
Maten: 100 x 120 cm
Conditie: goed (heeft weinig direct daglicht gehad wegens langdurig opslag)
Jaartal: 2001

Bijzonderheden:
Zeer groot geportretteerd echte blikvanger en uniek werk.
Dit is één van de twee Afro-indianen die bij ons weten door Espen zijn geportretteerd. Over het algemeen zijn het Squaw-indianen en daarom is dit werk echt een unieke aanvulling voor elke Espen verzameling.
incl. certificaat (andere keuringen op eigen initiatief mogelijk)

Verzending middels Swift-koeriers.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 120,00

Starttijd25-1-2024 om 11:55
Eindtijd8-2-2024 om 22:22
Openingsbod € 670
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBeuningen GLD,  Nederland