Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets/droge naald van de Franse kunstenaar Louis Legrand uit 1905
Catalogus Victor Arwas nummer: A256 getiteld: A l'ombre (in de schaduw).
Gesigneerd in potlood en genummerd no. 3/5 Met stempel van de drukker.
Voorstelling: 15 x 22 cm. Blad: 40 x 30 cm.
Los blad: prachtige druk in zéér goede staat.
Starttijd | 14-1-2022 om 9:50 |
Eindtijd | 21-1-2022 om 22:19 |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |