Eugene Lucker - stadhuistoren Veere

Eugene Lucker - stadhuistoren Veere kopen? Bied vanaf 300!
Eugene Lucker - stadhuistoren Veere kopen? Bied vanaf 300!Eugene Lucker - stadhuistoren Veere kopen? Bied vanaf 300!Eugene Lucker - stadhuistoren Veere kopen? Bied vanaf 300!Eugene Lucker - stadhuistoren Veere kopen? Bied vanaf 300!Eugene Lucker - stadhuistoren Veere kopen? Bied vanaf 300!
  • Eugene Lucker (1876-1943)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst46 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In originele staat zoals mijn moeder dit heeft gekregen als afscheidscadeau op 16 april 1945 van haar collega's van de Distributiedienst Middelburg afd. Textiel.

het is indertijd, volgens etiket op achterzijde, gekocht bij "Rie Minderhoud" Kunsthandel Nieuwe Burg 8 Middelburg. Op de achterzijde van het karton staan de handtekeningen van de schenkers/ collega's

Voorstellende een straatje in Veere met achterkant en toren van het stadhuis te Veere.
Het is een werk op karton, waarschijnlijk een ingekleurde ets of pentekening. Het werk is onder de afbeelding gesigneerd in potlood,  Eugène Lucker facit.
ConditieRedelijk
Ik heb dit werk verkregen uit de erfenis van mijn moeder en ben de rechtmatige eigenaar.
Het werk is in mijn bezit en bevindt zich op mijn woonadres.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groet, Nederland