Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
In de druk gesigneerde litho op kringlooppapier
Gedrukt door l'Encre y Est met steun van de Europese Gemeenschap in het kader van het Europees jaar van het Milieu in 1987
Afm: 65cm/50cm
In zeer goede conditie
Starttijd | 11-11-2015 om 15:53 |
Eindtijd | 18-11-2015 om 15:53 |