Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1824 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 13.2 x 17.9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Op de achtergrond een profiel van Amsterdam, gezien van bolwerk het Blauwhoofd (rechts) in oostelijke richting, met profiel van de stad. Geheel links het Tolhuis. Op de voorgrond de stoomraderboot Mercurius op weg naar naar Zaandam.
2.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Geen gebreken | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 25-1-2021 om 16:02 |
Eindtijd | 4-2-2021 om 19:18 |