Ferdinand Luigini - 14 Rue de Richelieu Paris - Verkocht

Ferdinand Luigini - 14 Rue de Richelieu Paris kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ferdinand Luigini (1870-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1926
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het is een onder copywrite afdruk nr 199 op papier
Goed bewaard gebleven

Ferdinand Luigini (1870-1943)

Italiaans ItaliaansFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Tapstra
Lid sinds 2021
0 verkochte items
51 cm
61 cm
30 cm
36 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd10-9-2021 om 16:42
Eindtijd24-9-2021 om 22:37