Fons Haagmans - Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). - Verkocht

Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!
Grafiek (handgesigneerd)

Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!
  • Fons Haagmans (1948)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Fons Haagmans uit 1999, handgesigneerd in potlood aan de onderzijde.

Oplage 35, geleverd in bijbehorende mooie houten lijst in prima staat.

Buitenmaten van de lijst: 83 x 62,5 cm.

Ophalen in Amsterdam mogelijk.