Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). - Verkocht

Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!
Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!Fons Haagmans - litho 1999 ( Ingelijst). kopen? Bied vanaf 120!
  • Fons Haagmans (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Fons Haagmans uit 1999, handgesigneerd in potlood aan de onderzijde.

Oplage 35, geleverd in bijbehorende mooie houten lijst in prima staat.

Buitenmaten van de lijst: 83 x 62,5 cm.

Ophalen in Amsterdam mogelijk.

Fons Haagmans (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  NeoGeo
FA. (5)

90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:20-02-2016 om 13:29
Eindtijd:05-03-2016 om 13:29
Chors
29 feb. / 21:22
€ 120