Franco Costa - Ready About - Verkocht

Franco Costa - Ready About kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Franco Costa - Ready About kopen? Bied vanaf 30!Franco Costa - Ready About kopen? Bied vanaf 30!Franco Costa - Ready About kopen? Bied vanaf 30!
  • Franco Costa (1934-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

GRATIS VERZENDING in Nederland!

  • Nummer wijkt af van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 5
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Franco Costa (1934-2015)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  deKunstZolder
245 verkochte items
21 cm
28.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd18-1-2022 om 19:53
Eindtijd23-1-2022 om 16:38