Francoise Deberdt - La fille et le canard - Verkocht

Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!
  • Francoise Deberdt (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Litho
Drager Geschept Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage 86/150.
Papiersoort: Arches.
Afmeting afbeelding: 44 x 34 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 4 lithografieën.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Francoise Deberdt (1934)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
909 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
48 cm
65 cm