- Interessante verzameling (boek/map) van 20 inkt/sepia tekeningen op karton. In 1981 gemaakt door de Haagse monumentale kunstenaar Frank M. Hutchison (1957-). De tekeningen verkeren in zeer goede conditie - in passe partout geplaatst en daarna in een boek ingebonden. Gesigneerd en gedateerd.
Het werk van Frank M. Hutchison (1957) is te omschrijven als conceptueel en figuratief. Hoewel zijn schilderijen op het eerste gezicht alledaagse voorwerpen, taferelen of landschappen als onderwerp hebben, is het eigenlijke thema van Hutchisons werk zijn fascinatie voor de weergave van licht, lichtwerking en kleur. Werk van hem is te vinden in particuliere - en openbare collecties, waaronder het Groninger Museum, Museum Het Valkhof Nijmegen, ABN Amro en Waterschap Noorderzijlvest.